en
Wstecz
Aktualności

Benefis Roberta w Lublinie

29.08.2013

 

6 września w Lublinie, podczas Europejskiego Festiwalu Smaku, Robert będzie miał swój pierwszy benefis przygotowany wraz Polską Akademią Smaku na Zamku Lubelskim. Będzie także gościem Salonu Literackiego. W benefisie wezmą udział Hanna Szymanderska, Jean Bos, królewski kucharz z Brukseli i Paweł Loroch (dziennikarz Antyradia) oraz zaproszeni artyści. Część oficjalna z laudacją odbędzie się na Zamku Lubelskim, część artystyczna rozpocznie się o 20.30 na scenie - po koncercie Kal Band. Benefis Roberta Makłowicza poprowadzi Paweł Loroch.

Dania artystyczne i kulinarne dla Roberta przygotuje 6 największych festiwali Smaku w Polsce: Good Food w Warszawie, Europa na Widelcu we Wrocławiu, Ogólnopolski Festiwal Dobrego Smaku w Poznaniu, Europejski Festiwal Smaku w Lublinie, Festiwalu Smaku w Grucznie i Ogólnopolskiego Festiwalu Pasztetników i Potraw z Gęsi w Ostrzeszowie - pod doświadczonym okiem Jana Babczyszyna, prezesa Polskiej Akademii Smaku.

O godzinie 22.00 zapraszamy na oficjalne afterparty Europejskiego Festiwalu Smaku w klubie Dom Kultury. Dla Roberta i 500 gości zagrają DJ Ya-Neck +.  Będą urodzinowe toasty ormiańskie, polskie i CK Austro-Węgierskie. Przewidywujemy zabawę do białego rana.

Sklep
Copyright © 2013 Robert Makłowicz All Rights Reserved.
Projekt graficzny, ilustracje: Andrzej Zaręba
Projekt UX i wdrożenie: ME & MY FRIENDS