en
Wstecz
X Muza

X Muza

X Muza

7 krasnoludków, historia prawdziwa

Zdecydowanie lubimy filmy familijne i czekamy na każdą kolejną polską wersję językową.  Doceniamy cięty dowcip tłumacza, podejmujemy grę polegającą na rozszyfrowaniu zakodowanych odniesień, cieszymy się gdy rozpoznamy głos znanego aktora, podkładającego  go osłowi czy mrówce. 
Reżyser dubbingu w "Siedmiu krasnoludkach historii prawdziwej" zaprosił do współpracy nie tylko tak znakomitych aktorów jak Jerzy Kryszak,  Maciej Stuhr, Paweł Wilczak, czy Katarzyna Figura, ale też w przewrotny sposób, obsadził znane osobowości świata mediów. Głosem Błazna przemówił Kuba Wojewódzki, Mądrego Bogdana  -  Bohdan Smoleń a słuchając krasnoludka Knedla rozpoznamy charakterystyczny tembr głosu Roberta.
Ta scena szczególnie zostaje w pamięci.

Superbabcia Mami Fatale

Superbabcia Mami Fatale

Kolejna przygoda Roberta Makłowicza z X muzą to „Mami Fatale”, animowana seria dla dzieci. Tytułowa Mami Fatale to starsza pani z ogromnym nożem, która jest świetną kucharką i w każdym odcinku gotuje coś nowego a przy tym zdrowego. Swoim świetnymi potrawami zajada się wraz ze swoimi pupilami Prosięciem i Psiną. Starsza pani z siwą fryzurką stojąca przy kuchni nie jest typową bohaterką dziecięcych bajek ale autorzy zadbali o to by Mami miała mnóstwo fantastycznych przygód. Poza tym chcieli pokazać młodym, że starsi ludzie nie tylko zasługują na szacunek ale są interesujący i mają wiele do zaoferowania.
Jednak głównym celem było pokazanie najmłodszym skąd się bierze żywność (bo przecież nie z supermarketu ale z sadu czy ogródka) oraz popularyzowanie zdrowego gotowania.
Serial tworzy trójmiejska Grupa Smacznego (GS Animation), czyli Łukasz Kacprowicz, Robert Jaszczurowski i Marcin Wasilewski plus ich ekipa ilustratorów i animatorów.
„Mami Fatale” oglądają nie tylko dzieci w Polsce, kreskówkę mogą zobaczyć także w Argentynie i Finlandii.

A gdzie w tym wszystkim Robert? Autorzy nie wyobrażali sobie by narratorem bajki mógł być ktoś inny. Posłuchaj….

Kup teraz

Kup teraz

Kariera filmowa Roberta nabrała rozpędu. To już nie towarzyski żart jakim był występ w "Lejdis". Tym razem na ekranie Robert czuje się niczym ryba w wodzie.  
Komedię „Kup@teraz” Piotra Matwiejczyka rozpoczyna scena na sali operacyjnej, gdzie profesor anatomii odbywa zajęcia ze studentami. Doprowadza swoich słuchaczy do serii omdleń... 
Zobaczcie dlaczego.

 

 

 

Galeria zdjęć

Lejdis

Lejdis
„Lejdis” to kolejny wielki hit duetu Tomasz Konecki  - Andrzej Saramonowicz. Po "Testosteronie" przyszedł czas na "kobiecą odpowiedź". Komedia, czasami smutna i rozczulająca, mogła się podobać albo nie, ale wyniki polskiego Box office mówią same za siebie.  Autorzy postawili na doborowa obsadę. Zarówno role żeńskie jak i męskie obsadzili najpopularniejszymi polskimi aktorami.  Robert wraz ze swoim przyjacielem Piotrem Bikontem zagrali strażników, Mniejszego i Większego, co w ich przypadku jest niewątpliwie adekwatne.
 

Galeria zdjęć

videos

STAMBUŁ. JEDNO MIASTO, WIELE SMAKÓW – SPOTKANIE Z ROBERTEM MAKŁOWICZEM.

Wszystkie
Kamera
Sklep
Copyright © 2013 Robert Makłowicz All Rights Reserved.
Projekt graficzny, ilustracje: Andrzej Zaręba
Projekt UX i wdrożenie: ME & MY FRIENDS