en
Wstecz
Pokazy i warsztaty kulinarne

Pokazy i warsztaty kulinarne

Pokazy i warsztaty kulinarne

Zapraszamy Państwa do kontaktu w  sprawie poprowadzenia pokazów kulinarnych przez Roberta Makłowicza. Ta forma jest obecnie bardzo popularna, gotują dla publiczności aktorzy, artyści kabaretowi, zawodowi kucharze i celebryci telewizyjni.

Dlaczego właśnie Robert Makłowicz ma nad nimi przewagę?
Pomijając fakt, ze jest absolutnym pionierem w prowadzeniu programów kulinarnych w Polsce to powszechnie wiadomo, że jest wielkim erudytą i świetnym gawędziarzem znanym ze swoich słynnych już bon motów. Oprócz ugotowania wspólnie wybranych potraw pochodzących z dowolnego rejonu świata dowiedzą się Państwo wiele ciekawostek o całej kuchni i kraju z którego pochodzi danie i użyte do przygotowania produkty. Smakosz i krytyk kulinarny ma tę niewątpliwą przewagę nad innymi, że potrafi przygotować dania naprawdę w polowych warunkach. Udowodnił to w swoich programach, w których od 15 lat gotuje w dziwnych i często trudno dostępnych miejscach, wystarczy wspomnieć gotowanie na wulkanie, na lodowcu, na mostach, wieżach, pastwiskach, połoninach, we wnętrzach zabytków, wielkich  przestrzeniach i małych pomieszczeniach.

Pokazy kulinarne skierowane są do widzów nie tylko na zamkniętych imprezach firmowych ale także imprezach plenerowych np. festiwalach smaku czy jarmarkach produktów regionalnych.

Znakomitą formą integracji grupy są warsztaty kulinarne, metoda sprawdzona i bardzo lubiana przez ludzi, którzy chcą miło spędzić czas i nauczyć się czegoś nowego. Te również może poprowadzić Robert Makłowicz.

Zapraszamy także do skorzystania z opcji pokazu kulinarnego przeprowadzonego przez Roberta Makłowicza podczas wyjazdu zagranicznego Państwa klienta. Jesteśmy otwarci na propozycje, mamy spore doświadczenie w tej formie współpracy (degustacje, zwiedzanie zabytków, winnic, gry plenerowe, doradzanie w regionalnych zakupach).

Galeria zdjęć

Dzień Św.Łucji w Ambasadzie Szwecji

Dzień Św.Łucji w Ambasadzie Szwecji


Robert Makłowicz król plenerowych imprez znakomicie wygląda podczas oficjalnych imprez:-) 
Dziękujemy za udostępnienie zdjęć z obchodów Dnia Św. Łucji 13 grudnia w Warszawie, panu Stanisławowi Goduli.

Galeria zdjęć

Warsztaty
Sklep
Copyright © 2013 Robert Makłowicz All Rights Reserved.
Projekt graficzny, ilustracje: Andrzej Zaręba
Projekt UX i wdrożenie: ME & MY FRIENDS