en
Wstecz

Reklama on-line i off-line


Oficjalna strona Roberta Makłowicza to nie tylko sposób zaprezentowania tego, co gotuje i dokąd odbył swoją kolejną podróż. To także miejsce do polecenia wszystkiego, co związane z szeroko rozumianymi kulinariami i podróżami. Tutaj warto wejść, by poznać rzeczy, które koniecznie trzeba skosztować i zobaczyć, miejsca, które koniecznie trzeba odwiedzić.


Tutaj znajdziecie godne uwagi i polecane przez Roberta Makłowicza produkty spożywcze, nowoczesne i pomysłowe utensylia kuchenne, poznacie sprawdzonych organizatorów zagranicznych wyjazdów.

Zapraszamy do współpracy  firmy, producentów, projektantów, wytwórców ciekawych, dobrych, rzetelnych produktów, pod którymi mógłby się podpisać Robert Makłowicz.

Otwieramy dla nich naszą stronę i podstrony, by mogli dotrzeć do swoich klientów, telewidzów i czytelników autorskich programów i książek najbardziej znanej w Polsce osobowości świata kulinariów.

Każdy produkt i każda usługa zostanie przetestowana osobiście przez Roberta Makłowicza i dopiero po jej zaakceptowaniu, sprawdzeniu i włączeniu do codziennego użytku promowana na jego domowej stronie.

Reklama standardowa na stronach www.maklowicz.pl

Aby reklama nie była nachalna, tak przygotowaliśmy strukturę serwisu by móc emitować następujące formy reklamy:

~ Billboard, Double billboard
~ Navibox
~ Boxy o wymiarach: ~ 750 x 100

Działania redakcyjne

Możliwość polecenia miejsca, usługi w działach serwisu Moje Miejsca oraz Polecam.

Połączenie działań na stronie internetowej oraz w świecie rzeczywistym

Zorganizuj wydarzenie, zaproś Roberta Makłowicza, a my o tym poinformujemy w serwisie oraz na oficjalnym profilu na FB.

Kontakt z nami

Zapraszamy do kontaktu i współpracy. Odpowiemy na wszystkie pytania, jesteśmy do Państwa dyspozycji: kontakt@maklowicz.pl

 

Bocian2
Sklep
Copyright © 2013 Robert Makłowicz All Rights Reserved.
Projekt graficzny, ilustracje: Andrzej Zaręba
Projekt UX i wdrożenie: ME & MY FRIENDS