en
Wstecz
Podróże

Podróże

KAZACHSTAN

KAZACHSTAN

Kraj stepów i jurt, różnorodnych krajobrazów od zaśnieżonych szczytów gór do pustynnych przestrzeni, nowoczesnych miast i orientalnej egzotyki.

UKRAINA - GALICJA

UKRAINA - GALICJA

Wielosmakowy Lwów, najsłynniejsze uzdrowisko Ukrainy - legendarny Truskawiec oraz leżące na "końcu świata" Brody, rodzinne miasto Josefa Rotha, to tylko niektóre z interesujących miejsc w Galicji.

NORWEGIA

NORWEGIA

Fiordy, zorza polarna, przepiękne góry, wodospady, lodowce, czyste powietrze i zdrowe jedzenie czyli ryby i owoce morza do wyboru do koloru.

CHORWACJA - ISTRIA

CHORWACJA - ISTRIA

Krajobrazy rodem z Prowansji i Toskanii, norweskie fiordy, kamienne miasta, dębowe lasy i krystaliczy, lazurowy Adriatyk. To Istria właśnie. 

BELGIA - FLANDRIA

BELGIA - FLANDRIA

Wybrzeże Morza Północnego, flandryjska prowincja, piękne zabytkowe miasta a do tego słodkie nugaty, wykwintne pralinki i czekoladki, domowe piwa oraz specialite de la maison: mule. Et voila!

POLSKA - BIESZCZADY, BESKIDY, GORCE

POLSKA - BIESZCZADY, BESKIDY, GORCE

Połoniny, wzgórza, rozległe widoki, dzika natura, autentyczni węglarze, ruiny cerkwi i wsi, w których kiedyś żyli Bojkowie i Łemkowie. Takie Bieszczady odnajduje Robert Makłowicz w drugiej dekadzie XXI wieku. 

Surfer
Sklep
Copyright © 2013 Robert Makłowicz All Rights Reserved.
Projekt graficzny, ilustracje: Andrzej Zaręba
Projekt UX i wdrożenie: ME & MY FRIENDS