en
Wstecz
Podróże

Podróże

Filipiny

Filipiny

Archipelag Filipiński znajduje się na Oceanie Spokojnym, Filipiny to kraj położony na siedmiu tysiącach wysp, łańcuchy górskie, czynne wulkany, rajskie plasze, lazurowa woda, tropikalna przyroda, pyszne jedzenie i życzliwi mieszkańcy. Witajcie na Filipinach!

Ukraina

Ukraina

Bliska Polakom z powodu wspólnych wielowiekowych dziejów. Wschodnie Podole z Winnicą, wielokulturowa Odessa, kolebka Rusi Kijów to tylko nieliczne miejsca warte odwiedzenia w tym rozległym, różnorodnym kraju.

Austria - Wiedeń i okolice

Austria - Wiedeń i okolice

Wiedeń cesarski pełen splendoru i majestatu oraz współczesny,który dziś wraca do dawnej chwały. Katedra św. Szczepana i Krypta Kapucynów w której złożono doczesne szczątki cesarzy z rodu Habsburgów a także współczesne rewiry stolicy Austrii.  

Bośnia i HERCEGOWINA

Bośnia i HERCEGOWINA

To kraj wziąż nie odkryty przez turystów, kraj z trudną historią. Tu krzyżują się kultury Wschodu i Zachodu obok meczetów stoją cerkwie, kościoły i synagogi. To wspaniały górzysty kraj z dziką przyrodą i smaczną kuchnią.

WŁOCHY - SYCYLIA

WŁOCHY - SYCYLIA

Największa wyspa na Morzu Śródziemnym, fascynuje historią, bogactwem zabytków, wyśmienitą kuchnią i pięknymi krajobrazami. Błekitne morze, piaszczyste i kamieniste plaże, największy czynny wulkan w Europie, cudowne miasta i miasteczka - idealnemiejsce do odpoczynku i zwiedzania.

SŁOWACJA

SŁOWACJA

Środkowa i północna część Słowacji, a w szczególności Bańska Szczawnica osada w kotlinie wśród Szczawnickich Wierchów oraz podtatrzański Liptów to piękne malownicze krajobrazy, niepowtarzalne osobliwości przyrodnicze i bogactwo zabytków kulturalno-historycznych.

Surfer
Sklep
Copyright © 2013 Robert Makłowicz All Rights Reserved.
Projekt graficzny, ilustracje: Andrzej Zaręba
Projekt UX i wdrożenie: ME & MY FRIENDS