en
Wstecz
Podróże

Podróże

AUSTRIA - Tyrol

AUSTRIA - Tyrol

Serce Alp, kraina pośród gór - malowniczy region Tyrol. Wyjątkowo piękne krajobrazy, rozległe lofowce, strome szczyty, łagodne hale i piękne doliny. Tyrol słynie ze znakomitej infrastruktury turystycznej oferującej całą gamę rozrywek zarówno w lecie jak i w zimie. 

Filipiny

Filipiny

Archipelag Filipiński znajduje się na Oceanie Spokojnym, Filipiny to kraj położony na siedmiu tysiącach wysp, łańcuchy górskie, czynne wulkany, rajskie plasze, lazurowa woda, tropikalna przyroda, pyszne jedzenie i życzliwi mieszkańcy. Witajcie na Filipinach!

Ukraina

Ukraina

Bliska Polakom z powodu wspólnych wielowiekowych dziejów. Wschodnie Podole z Winnicą, wielokulturowa Odessa, kolebka Rusi Kijów to tylko nieliczne miejsca warte odwiedzenia w tym rozległym, różnorodnym kraju.

Austria - Wiedeń i okolice

Austria - Wiedeń i okolice

Wiedeń cesarski pełen splendoru i majestatu oraz współczesny,który dziś wraca do dawnej chwały. Katedra św. Szczepana i Krypta Kapucynów w której złożono doczesne szczątki cesarzy z rodu Habsburgów a także współczesne rewiry stolicy Austrii.  

Bośnia i HERCEGOWINA

Bośnia i HERCEGOWINA

To kraj wziąż nie odkryty przez turystów, kraj z trudną historią. Tu krzyżują się kultury Wschodu i Zachodu obok meczetów stoją cerkwie, kościoły i synagogi. To wspaniały górzysty kraj z dziką przyrodą i smaczną kuchnią.

WŁOCHY - SYCYLIA

WŁOCHY - SYCYLIA

Największa wyspa na Morzu Śródziemnym, fascynuje historią, bogactwem zabytków, wyśmienitą kuchnią i pięknymi krajobrazami. Błekitne morze, piaszczyste i kamieniste plaże, największy czynny wulkan w Europie, cudowne miasta i miasteczka - idealnemiejsce do odpoczynku i zwiedzania.

Surfer
Sklep
Copyright © 2013 Robert Makłowicz All Rights Reserved.
Projekt graficzny, ilustracje: Andrzej Zaręba
Projekt UX i wdrożenie: ME & MY FRIENDS