en
Wstecz
Podróże

Podróże

Ukraina

Ukraina

Bliska Polakom z powodu wspólnych wielowiekowych dziejów. Wschodnie Podole z Winnicą, wielokulturowa Odessa, kolebka Rusi Kijów to tylko nieliczne miejsca warte odwiedzenia w tym rozległym, różnorodnym kraju.

Austria - Wiedeń i okolice

Austria - Wiedeń i okolice

Wiedeń cesarski pełen splendoru i majestatu oraz współczesny,który dziś wraca do dawnej chwały. Katedra św. Szczepana i Krypta Kapucynów w której złożono doczesne szczątki cesarzy z rodu Habsburgów a także współczesne rewiry stolicy Austrii.  

Bośnia i HERCEGOWINA

Bośnia i HERCEGOWINA

To kraj wziąż nie odkryty przez turystów, kraj z trudną historią. Tu krzyżują się kultury Wschodu i Zachodu obok meczetów stoją cerkwie, kościoły i synagogi. To wspaniały górzysty kraj z dziką przyrodą i smaczną kuchnią.

WŁOCHY - SYCYLIA

WŁOCHY - SYCYLIA

Największa wyspa na Morzu Śródziemnym, fascynuje historią, bogactwem zabytków, wyśmienitą kuchnią i pięknymi krajobrazami. Błekitne morze, piaszczyste i kamieniste plaże, największy czynny wulkan w Europie, cudowne miasta i miasteczka - idealnemiejsce do odpoczynku i zwiedzania.

SŁOWACJA

SŁOWACJA

Środkowa i północna część Słowacji, a w szczególności Bańska Szczawnica osada w kotlinie wśród Szczawnickich Wierchów oraz podtatrzański Liptów to piękne malownicze krajobrazy, niepowtarzalne osobliwości przyrodnicze i bogactwo zabytków kulturalno-historycznych.

HISZPANIA - Murcia

HISZPANIA - Murcia

Murcia prowincja i region historyczny w południowo-wschodniej Hiszpanii, większość krainy pokryta jest wzniesieniami, które wchodzą w skład masywu Sierra Nevada. Stolica regionu, także Murcia - zwana jest miastem morw.

Surfer
Sklep
Copyright © 2013 Robert Makłowicz All Rights Reserved.
Projekt graficzny, ilustracje: Andrzej Zaręba
Projekt UX i wdrożenie: ME & MY FRIENDS