en
Wstecz
Podróże

Podróże

POLSKA - BIESZCZADY, BESKIDY, GORCE

POLSKA - BIESZCZADY, BESKIDY, GORCE

Połoniny, wzgórza, rozległe widoki, dzika natura, autentyczni węglarze, ruiny cerkwi i wsi, w których kiedyś żyli Bojkowie i Łemkowie. Takie Bieszczady odnajduje Robert Makłowicz w drugiej dekadzie XXI wieku. 

POLSKA - WIELKOPOLSKA I LUBUSKIE

POLSKA - WIELKOPOLSKA I LUBUSKIE

Cudze chwalicie swego nie znacie... Jeziora, lasy, winnice, ryby, grzyby i dziczyzna na talerzu, piękne krajobrazy i fascynujące zabytki, urokliwe miejsca i gościnni mieszkańcy to wszystko właśnie w Polsce.

KAMBODŻA

KAMBODŻA

Kompleks świątynny Angkor Wat to jedna z największych atrakcji turystycznych Azji i całego globu. Pływające wioski, zielone pola ryżowe, piękne plaże, jeziora i wodospady, buddyjskie świątynie i francuska architektura kolonialna dla nich także warto odwiedzić Kambodżę.

UKRAINA - ZAKARPACIE

UKRAINA - ZAKARPACIE

Zakarpacie to region stosunkowo mało znany i jeszcze niepopularny wśród polskich turystów choć zdecydowanie jest tu co ogladać, zwiedzć i gdzie wędrować. Historyczna mieszanka narodów i kultur mają swoje odzwierciedlenie w kuchni a na stołach mieszają się smaki ukraińskie, czeski i węgierskie. 

AUSTRIA - Tyrol

AUSTRIA - Tyrol

Serce Alp, kraina pośród gór - malowniczy region Tyrol. Wyjątkowo piękne krajobrazy, rozległe lofowce, strome szczyty, łagodne hale i piękne doliny. Tyrol słynie ze znakomitej infrastruktury turystycznej oferującej całą gamę rozrywek zarówno w lecie jak i w zimie. 

Filipiny

Filipiny

Archipelag Filipiński znajduje się na Oceanie Spokojnym, Filipiny to kraj położony na siedmiu tysiącach wysp, łańcuchy górskie, czynne wulkany, rajskie plasze, lazurowa woda, tropikalna przyroda, pyszne jedzenie i życzliwi mieszkańcy. Witajcie na Filipinach!

Surfer
Sklep
Copyright © 2013 Robert Makłowicz All Rights Reserved.
Projekt graficzny, ilustracje: Andrzej Zaręba
Projekt UX i wdrożenie: ME & MY FRIENDS