en
Wstecz
Podróże

Podróże

NORWEGIA

NORWEGIA

Fiordy, zorza polarna, przepiękne góry, wodospady, lodowce, czyste powietrze i zdrowe jedzenie czyli ryby i owoce morza do wyboru do koloru.

CHORWACJA - ISTRIA

CHORWACJA - ISTRIA

Krajobrazy rodem z Prowansji i Toskanii, norweskie fiordy, kamienne miasta, dębowe lasy i krystaliczy, lazurowy Adriatyk. To Istria właśnie. 

BELGIA - FLANDRIA

BELGIA - FLANDRIA

Wybrzeże Morza Północnego, flandryjska prowincja, piękne zabytkowe miasta a do tego słodkie nugaty, wykwintne pralinki i czekoladki, domowe piwa oraz specialite de la maison: mule. Et voila!

POLSKA - BIESZCZADY, BESKIDY, GORCE

POLSKA - BIESZCZADY, BESKIDY, GORCE

Połoniny, wzgórza, rozległe widoki, dzika natura, autentyczni węglarze, ruiny cerkwi i wsi, w których kiedyś żyli Bojkowie i Łemkowie. Takie Bieszczady odnajduje Robert Makłowicz w drugiej dekadzie XXI wieku. 

POLSKA - WIELKOPOLSKA I LUBUSKIE

POLSKA - WIELKOPOLSKA I LUBUSKIE

Cudze chwalicie swego nie znacie... Jeziora, lasy, winnice, ryby, grzyby i dziczyzna na talerzu, piękne krajobrazy i fascynujące zabytki, urokliwe miejsca i gościnni mieszkańcy to wszystko właśnie w Polsce.

KAMBODŻA

KAMBODŻA

Kompleks świątynny Angkor Wat to jedna z największych atrakcji turystycznych Azji i całego globu. Pływające wioski, zielone pola ryżowe, piękne plaże, jeziora i wodospady, buddyjskie świątynie i francuska architektura kolonialna dla nich także warto odwiedzić Kambodżę.

Surfer
Sklep
Copyright © 2013 Robert Makłowicz All Rights Reserved.
Projekt graficzny, ilustracje: Andrzej Zaręba
Projekt UX i wdrożenie: ME & MY FRIENDS