en
Wstecz
Video

Stambuł. Jedno miasto, wiele smaków – spotkanie z Robertem Makłowiczem

02.07.2018

27 czerwca 2018 roku w MCK odbyło się spotkanie z Robertem Makłowiczem. Znany krytyk kulinarny opowiadał o bogactwie i różnorodności potraw jadanych nad Bosforem. Wydarzenie towarzyszyło wystawie „Stambuł. Dwa światy, jedno miasto” prezentowanej w Galerii MCK.

Dalmacja nie tylko od kuchni. Spotkanie z Robertem Makłowiczem

16.10.2017

O Dalmacji, o Chorwacji, o Europie Środkowej a także o Bałkanach i Śródziemnomorzu, o tym czym jest tamtejsza kultura i o tym, że kuchnia jest również elementem kultury czyli o wszystkim co bliskie jego sercu, opowiedział Robert Makłowicz na spotkaniu w MCK, w Krakowie przy okazji wystawy wybitnego chorwackiego artysty rzeźbiarza Ivana Meštrovića.

Robert Makłowicz o zakończeniu współpracy z Telewizją Polską

19.03.2017

W wywiadzie dla kanału WatchingClosely Robert Makłowicz wyjaśnia dlaczegio i w jaki sposób zakńczyła się jego współpraca z Telewizją Polską a program "Makłowicz w podróży" zostal zdjęty z anteny, wspomina początki programu i wymienia swoich telewizyjnych mentorów.

Co czyta Robert Makłowicz?

31.01.2017

Odpowiedzi na to pytanie udzieli sam zainteresowany w wywiadzie dla kanału BUKBUK.

WSPIERAJMY SĄSIEDZKI BIZNES cz. 2

31.05.2017

Małe firmy mają wielką siłę! Zobacz, jakie cechy Robert Makłowicz podziwia w sąsiedzkich biznesach. To drugi film nagrany z udziałekm Roberta w ramach akcji Wspierajmy sąsiedzki Biznes.

Robert Makłowicz ambasadorem akcji Wspierajmy Sąsiedzki Biznes

29.05.2017

"W przekonaniu, że najbliższe sąsiedztwo to sól naszego codziennego życia, postanowiłem patronować akcji Wspierajmy Sąsiedzki Biznes, w ramach której organizowany jest Tydzień Sąsiedzkiego Biznesu. Ów tydzień trwał będzie od 29 V do 2 VI. Do udziału w której zachęcam wszystkich małych, działających na rzecz lokalnych wspólnot przedsiębiorców" - powiedział Robert Makłowicz ambasador akcji.

"Przebyliśmy lata świetlne jeśli chodzi o świadomość kulinarną ale do Marsa jeszcze nie dolecieliśmy"

23.06.2016

 

mówi Robert Maklowicz w "Loży Radiowej", w wywiadzie udzielonym w Radiu Opole.

"Dalmacja. Książka kucharska"

05.06.2016

 

Jak powstawały zdjęcia na okładkę nowej książki Roberta Makłowicza i czego spodziewa się jej autor w najbliższym czasie, o tym właśnie opowiada w filmiku, zobacz.

„Możesz wybrać” apeluje Robert Makłowicz

10.03.2016

 

Robert Makłowicz został twarzą kampanii „Jak one to znoszą?”, posłuchaj jego wypowiedzi na temat chowu klatkowego kur niosek w Polsce. Decyzja jak zawsze należy do Ciebie.

"C.k kuchnia" - spotkanie z Robertem Makłowiczem w Krakowie

06.12.2015

 

Jeśli chcesz się dowiedzieć co na wygaszaczu w telefonie ma Robert Makłowicz i dlaczego uszył sobie mundur C.k. armii obejrzyj materiał.

"Duży w Maluchu"

12.03.2015

 

Posłuchaj o czym rozmawiał Robert Makłowicz z Filipem Nowobielskim w "Maluchu".

Szósta edycja festiwalu kulinarnego Europa na widelcu

02.06.2014

 

Zobacz i posłuchaj co o tegorocznej imprezie mówi Robert Makłowicz, mentor festiwalu, którego jak co roku będzie można spotkać we Wrocławiu w dniach od 4 do 8 czerwca.

Robert Makłowicz pokazuje swoją bibliotekę w programie "Sztuka czytania"

21.03.2014

 

W programie telewizyjnym pt. "Sztuka czytania" Robert Makłowicz pokazał swoją bibliotekę i opowiedział, które lektury towarzyszą mu od dawna, do których chętnie wraca, którymi obdarowuje znajomych i które czyta obecnie.

Robert Makłowicz o dziczyźnie - wypowiedź w programie "Darz Bór"

26.02.2014

 

"Dziczyzna jest w Polsce haniebnie nie doceniana" twierdzi Robert Makłowicz. Posłuchaj i zobacz dlaczego i co trzeba zmienić także w postrzeganiu Polaków. 

"Prawdę mówiąc - gotować umiem i lubię"

30.11.-0001

 

Co jest najważniejsze kiedy się wchodzi do restauracji? Po co człowiek ma mózg, i na które zmysły kuchnia działa najmocniej? Na te i wiele innych pytań Robert Makłowicz odpowie Kamili Dreckiej w programie pt. "Prawdę mówiąc". Zapraszamy do obejrzenia całego programu.

Robert Makłowicz o kulturze czeskiej

30.11.-0001

 

W Bielski Białej, na spotkaniu z cyklu "Czuli Barbarzyńcy", Robert Makłowicz wygłosił prelekcję pt. "Buchty z powidłami czyli co Austria zawdzięcza Czechom".

Robert Makłowicz ambasadorem akcji "Czyste Tatry"

30.11.-0001

 

W drugim odcinku programu pt. "Maje Tatry" emitowanym w TVP2, wystąpił Robert Makłowicz. Skąd na góralskich kapeluszach znalazły się muszelki wprost z Adriatyku? Polecamy reportaż.

Robert Makłowicz o chorwackich konobach

30.11.-0001

IWO - Być jak Robert Makłowicz

30.11.-0001

 

To już klasyka:-))))

Trzeba mieć do siebie dystans...

30.11.-0001

 

Skecz kabaretu Paranienormalni pod jakże dosłownym tytułem "Makłowicz".

Wywiad dla portalu hoga.pl

30.11.-0001
Kamera
Sklep
Copyright © 2013 Robert Makłowicz All Rights Reserved.
Projekt graficzny, ilustracje: Andrzej Zaręba
Projekt UX i wdrożenie: ME & MY FRIENDS